Zespół Kobieterii

Katarzyna

Tyranowska

Właścicielka Kobieterii.
Kosmetyczka z 
zawodu i wyboru.

Kolekcjonerka uśmiechów.

Marzycielka, która zamiast bujać w obłokach twardo stawia kroki w celu osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Jej największym było otworzenie Kobieterii. Efekt? Zadowolenie Klientów, którzy od lat z uśmiechem odwiedzają salon. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje każdego dnia w Kobieterii. Wierzy, że klient to NIE twój pan, a przyjaciel. I tak też go wita w swoim salonie.

Agnieszka Woźniak

Magister Kosmetologii.

Entuzjastka podróży małych i dużych.

 

Pasjonatka dwóch różnych, a jednocześnie tak bliskich sobie światów. Zadba o każdą twarz poczynając od dogłębnego oczyszczania twarzy, przez zabiegi z kwasem hialuronowym, kończąc na wyrafinowanym makijażu. Pasjonatka kosmetologii estetycznej, ekspertka w modelowaniu twarzy, wypełnianiu zmarszczek i powiększaniu ust. Swoje pasje spełnia w Kobieterii sprawiając, że nawet nowe Klientki szybko pokładają swoją wiarę i zaufanie w jej (czyniących cuda!) rękach.

Paulina

Lubińska

Kosmetolog.

Mama na pełny etat.

Perfekcjonistka w każdym calu. Największe hobby w zakresie zawodowym? Masaże. Wierzy, że wizyta w Kobieterii ma być synonimem relaksu i kierując się tą myślą zapewnia swoim Klientom profesjonalne i wyjątkowe chwile odpoczynku. Tak, nawet jeżeli jest to zabieg manicure lub pedicure! Uśmiech na twarzy to znak rozpoznawalny Pauliny.