Zespół Kobieterii

KOBIETERIA_27
Kobieteria098
Kobieteria078
Kobieteria042
Kobieteria052
Kobieteria054
Kobieteria038
KOBIETERIA_49
Kobieteria zabieg hifu
Kobieteria Relaks
Kobieteria prezenty
Kobieteria lawenda
Zespół Kobieterii
217img_6514217img_6514_edited.jpg

Katarzyna

Tyranowska (Sonik)

Właścicielka Kobieterii.
Kosmetyczka z 
zawodu i wyboru.

Kolekcjonerka uśmiechów.

Marzycielka, która zamiast bujać w obłokach twardo stawia kroki w celu osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Jej największym było otworzenie Kobieterii. Efekt? Zadowolenie Klientów, którzy od lat z uśmiechem odwiedzają salon. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje każdego dnia w Kobieterii. Wierzy, że klient to NIE twój pan, a przyjaciel. I tak też go wita w swoim salonie.

Kobieteria098.jpg

Paulina

Lubińska

Kosmetolog.

Mama na pełny etat.

Perfekcjonistka w każdym calu. Największe hobby w zakresie zawodowym? Masaże. Wierzy, że wizyta w Kobieterii ma być synonimem relaksu i kierując się tą myślą zapewnia swoim Klientom profesjonalne i wyjątkowe chwile odpoczynku. Tak, nawet jeżeli jest to zabieg manicure lub pedicure! Uśmiech na twarzy to znak rozpoznawalny Pauliny.

JoannaKukula.jpeg

Joanna Kukuła

Pielęgniarka instrumentariuszka.

Ekspert w dziedzinie kosmetologii.

 

Pracująca na co dzień na bloku operacyjnym asystując przy zabiegach chirurgicznych, popołudniami oddająca się swojej drugiej pasji, jaką jest kosmetologia estetyczna.

Absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz studiów podyplomowych na kierunku „Kosmetologia Estetyczna”. Ponadto ukończyła wiele szkoleń oraz kursów w placówkach MEN, prowadzonych przez międzynarodowych szkoleniowców. 


Dzięki doświadczeniu, studiom, pracy na bloku operacyjnym- bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i higiena zabiegów stawia na pierwszym miejscu.