top of page

Zespół Kobieterii

Kobieteria037
Kobieteria065
Kobieteria039
stymulatory tkankowe kobieteria
Mezoterapia igłowa Kobieteria
Stymulatory tkankowe Kobieteria
Mezoterapia Kobieteria
Nici PDO Kobieteria
Nici odmładzające Kobieteria
nici odmładzające Kobieria
Hifu Kobieteria
Kobieteria091
Kobieteria038
KOBIETERIA_27
Kobieteria098
Kobieteria042
Kobieteria038
KOBIETERIA_49
Kobieteria zabieg hifu
Kobieteria Relaks
Kobieteria prezenty
Kobieteria lawenda
Zespół Kobieterii
217img_6514217img_6514_edited.jpg

Katarzyna

Tyranowska (Sonik)

Właścicielka Kobieterii.
Kosmetyczka z 
zawodu i wyboru.

Kolekcjonerka uśmiechów.

Marzycielka, która zamiast bujać w obłokach twardo stawia kroki w celu osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Od dnia rozpoczęcia nauki w 2004 roku Jej największym było otworzenie Kobieterii. Efekt w 2011 roku dopięła swego i powstała pierwsza Kobieteria

w Krakowie, 10 lat później otwarta została druga placówka Kobieterii w Niepołomicach.  Katarzyna zawsze zwraca uwagę na Zadowolenie Klientów, którzy od lat z uśmiechem wracają do Kobieterii. Swoją wiedzę i umiejętności podnosi nieustannie (przy DWUSETNYM szkoleniu przestała liczyć) i każdego dnia wykorzystuje je w Kobieterii. Wierzy, że klient to NIE twój pan, a przyjaciel. I tak też go wita w swoim salonie.

Kobieteria098.jpg

Paulina

Lubińska

Kosmetolog - od 2017 roku z Kobieterią.

Mama na pełny etat.

Perfekcjonistka w każdym calu. Największe hobby w zakresie zawodowym? Zabiegi na twarz i Masaże. Wierzy, że wizyta w Kobieterii ma być synonimem efektywności i relaksu. Kierując się tą myślą zapewnia swoim Klientom profesjonalne i wyjątkowe chwile odpoczynku. Tak, nawet jeżeli jest to zaawansowany zabieg! Uśmiech na twarzy to znak rozpoznawalny Pauliny.

JoannaKukula.jpeg

Joanna Kukuła

Pielęgniarka instrumentariuszka.

Ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej.

 

Pracująca na co dzień na bloku operacyjnym asystując przy zabiegach chirurgicznych, popołudniami oddająca się swojej drugiej pasji, jaką jest kosmetologia estetyczna.

Absolwentka studiów medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz studiów podyplomowych na kierunku „Kosmetologia Estetyczna”. Ponadto ukończyła wiele szkoleń oraz kursów w placówkach MEN, prowadzonych przez międzynarodowych szkoleniowców. 


Dzięki doświadczeniu, studiom, pracy na bloku operacyjnym- bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i higiena zabiegów stawia na pierwszym miejscu.

bottom of page