top of page
zabieg na twarz w salonie kobieteria

Twarz

 

Synonimem piękna nie jest makijaż, a zdrowa i zadbana skóra. Tak, makijaż jedynie uwydatnia nasze zalety, natomiast to stan naszej skóry liczy się najbardziej. Naturalne piękno jest, było i będzie w cenie, niezależnie od trendów wizażowych.

 

Co mówi Twoja twarz?

 

Pamiętając, że skóra na twarzy jest jedną z najwrażliwszych części naszego ciała, musimy zwrócić na nią szczególną uwagę podczas pielęgnacji. Nie warto eksperymentować z zabiegami czy kosmetykami i narażać skóry na, często poważne, efekty uboczne. Lepiej i bezpieczniej zaufać doświadczonym specjalistom w dziedzinie kosmetologii.

 

Piękna cera to zdrowa skóra.


W Kobieterii oferujemy szereg zabiegów wykonywanych na twarz, szyję

i dekolt, które przywrócą witalność i blask Twojej skórze. Przetestowane pod względem skuteczności i bezpieczeństwa zabiegi, takie jak ciesząca się popularnością mezoterapia, stymulatory, HIFU, Nici podstawowe zabiegi pielęgnacyjne czy terapie problemów skórnych pozwolą na rozjaśnienie, ujędrnienie, rozświetlenie i odmłodzenie cery. Oferowane rozwiązania kosmetologiczne zawsze dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta, by zapewnić najlepszy możliwy efekt.

Łącząc użycie profesjonalnych kosmetyków i aparatury wraz z wiedzą

i doświadczeniem w dziedzinie kosmetologii, w Kobieterii możesz liczyć na zabiegi, które pozwolą Ci poczuć się dobrze w Twojej skórze.

Mając tak szeroką ofertę zabiegów na twarz, jesteśmy pewne, że będziemy w stanie pomóc także Twojej skórze.

pielegnacja twarzy w salonie kobieteria

Umów się na wizytę!

Przez internet

Telefonicznie

+48 604 315 747

bottom of page