top of page

Zabiegi Dedykowane

W Kobieterii dbamy o to, aby wykonywane przez nas usługi służyły Twojemu zdrowiu i urodzie, dlatego każdy zabieg jest dopasowany do Twoich konkretnych potrzeb.

Poniżej przedstawiamy szereg naszych wyjątkowych i niezwykle skutecznych rozwiązań kosmetologicznych, które zaliczają się do najbardziej prestiżowych zabiegów na rynku.

Zabieg Hifu

Hifu, co w skrócie oznacza high-intensity focused ultrasound, to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów w tematyce medycyny estetycznej. Nazwa zabiegu pochodzi od użytej technologii bazującej na falach dźwiękowych o dużym zasięgu, dzięki czemu zapewnia on  efektywne rezultaty w walce z oznakami starzenia. Hifu to pioner w kwestii bezinwazyjnego liftingu twarzy.

 

Lift Peel Mission
B-Like Peel Mission
Reti Peel Mission

Arosha

 

Bandaże Arosha są odpowiedzią na wiele problemów skórnych, ich działanie wpływa na pozytywne efekty w walce z redukcją cellulitu wodnego i tłuszczowego, a także poprawia jędrność skóry równocześnie poprawiając spalanie tkanki tłuszczowej. Poznaj jego właściwości modelujące, ujędrniające i nawilżające… na własnej skórze.

Zabiegi, które cieszą się niezmierną popularnością we Włoszech, już teraz dostępne są w salonie kosmetycznym Kobieteria!


Oferujemy:

 

Zabieg cellulogii - antycellulitowy masaż próżniowy przy użyciu mechanicznej bańki chińskiej, polecany jako dodatek do bandaży Arosha.

młoda kobieta z nagimi ramionami

Peel Mission

Zabiegi służą w celu wyeliminowania konkretnego problemu skórnego, między innymi takim jak: trądzik młodzieńczy, trądzik dorosłych czy trądzik różowaty, starzenie skóry czy przebarwienia. Monokwasy terapeutyczne, na których bazują terapie, umożliwiają nam uporanie się także z problemem zatkanych porów, zaskórników, a także przesuszenia skóry. Zabiegi Peel Mission nie tylko redukują kłopotliwe objawy skóry, ale wspomagają walkę z wyeliminowaniem ich.

 

 Oferowane zabiegi:

* B-like Peel (redukcja zmarszczek mimicznych, wygładzenie skóry - kwas gamma-aminomasłowy)

* Reti Peel (redukcja zmarszczek, odmłodzenie, zagęszczenie, nawilżenie, przebarwienia i rozświetlenie skóry - kompleksy retinolowe)

Lift Peel (pobudzenie regeneracji komórek skóry, poprawienie jędrności i gęstości skóry - kwas glicyryzynowy)

arosha body solution
bottom of page