Szukaj

Lifting rzęs, czyli naturalny i trwały sposób na podkreślone oczyNa przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zabieg lifting rzęs - “fall in the volume” od Noble Lashes zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenniczek.


Co odpowiada za fenomen tego zabiegu? Dlaczego kobiety go pokochały?


- Co to jest lifting rzęs? 

Lifting rzęs to nic innego jak zabieg modelowania kształtu rzęs dający bardzo naturalny efekt. Świetna alternatywa dla przedłużania rzęs, które często nie zadowala klientki, z powodu nienaturalnego, sztucznego uczucia. Podobnie jak w przypadku użycia zalotek, które potrafią zniszczyć rzęsy oraz dać krótkotrwały, wręcz jednorazowy efekt.

Dzięki produktom nakładanym na rzęsy zmieniamy ich strukturę i uzyskujemy długotrwały efekt pięknego podkręcenia od nasady aż po same końce oraz uniesienia ich, przez co optycznie wydłużmy rzęsy, a oczy są bardziej podkreślone.

Dodatkowo dzięki odżywce keratynowej rzęsy są odżywione, nawilżone i pięknie się błyszczą.

W przeciwieństwie do innych zabiegów lifting rzęs “fall in the volume” nie osłabia, ani nie obciąża rzęs.

Zabieg trwa ok 45 - 60 min i jest bardzo przyjemny (można nawet przy nim zasnąć!).


- Dla kogo przeznaczony jest zabieg? 

Lifting rzęs wskazany jest dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku. Zabieg ten daje nam możliwość decydowania zarówno o kształcie jak i intensywności podkręcenia rzęs, dlatego każda klientka może dostosować zabieg do własnych wymagań.

Najbardziej spektakularne efekty uzyskamy przy długich i prostych rzęsach, jednak nie zmienia to faktu iż zastosowanie liftingu rzęs na naturalnie krótkich rzęsach również podkreśla oczy i dyskretnie dodaje im uroku.


- Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Zapalenie spojówek

Jaskra

Zaćma

Infekcje i stany zapalne oczu

Choroby alergiczne oczu

Nadmierne łzawienie oczu

Zespół suchego oka

Klaustrofobia

Wzmożone wypadanie rzęs


- Zabieg krok po kroku

Zabieg Liftingu rzęs rozpoczynamy od wygodnego ułożenia klientki na fotelu w pozycji pół leżącej. Następnie wykluczamy przeciwwskazania, po czym opisujemy klientce jak będzie przebiegał zabieg, ustalamy oczekiwany końcowy efekt.

Jeśli klientka przychodzi z makijażem, wykonujemy demakijaż.

Następnie odtłuszczamy rzęsy i przystępujemy do założenia podkładów ze składnikami odżywczymi na dolną powiekę dokładnie zabezpieczając dolne rzęsy.

Po dopasowaniu odpowiedniej sylikonowej podkładki, do której dokładnie przyklejane są rzęsy, w taki sposób w jaki chcemy aby się układały przystępujemy do następnego etapu.

Nakładamy preparat #1 - wpływa on na strukturę rzęs, powodując przemieszczanie się związków cysteinowych odpowiedzialnych za trwałą zmianę kształtu włosa. Czas trzymania preparatu uzależniony jest od grubości i podatności rzęs na podkręcenie. Podtrzymujemy preparat 10-20 min, następnie dokładnie go zmywając.

Nakładamy preparat #2 zawierający składniki utrwalające, odżywcze i nawilżające. Produkt ten, podobnie jak poprzedni, dokładnie zmywamy.