top of page
Szukaj

Lifting rzęs, czyli naturalny i trwały sposób na podkreślone oczy



Na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zabieg lifting rzęs - “fall in the volume” od Noble Lashes zdobywa coraz szerszą rzeszę zwolenniczek.


Co odpowiada za fenomen tego zabiegu? Dlaczego kobiety go pokochały?


- Co to jest lifting rzęs? 

Lifting rzęs to nic innego jak zabieg modelowania kształtu rzęs dający bardzo naturalny efekt. Świetna alternatywa dla przedłużania rzęs, które często nie zadowala klientki, z powodu nienaturalnego, sztucznego uczucia. Podobnie jak w przypadku użycia zalotek, które potrafią zniszczyć rzęsy oraz dać krótkotrwały, wręcz jednorazowy efekt.

Dzięki produktom nakładanym na rzęsy zmieniamy ich strukturę i uzyskujemy długotrwały efekt pięknego podkręcenia od nasady aż po same końce oraz uniesienia ich, przez co optycznie wydłużmy rzęsy, a oczy są bardziej podkreślone.

Dodatkowo dzięki odżywce keratynowej rzęsy są odżywione, nawilżone i pięknie się błyszczą.

W przeciwieństwie do innych zabiegów lifting rzęs “fall in the volume” nie osłabia, ani nie obciąża rzęs.

Zabieg trwa ok 45 - 60 min i jest bardzo przyjemny (można nawet przy nim zasnąć!).


- Dla kogo przeznaczony jest zabieg? 

Lifting rzęs wskazany jest dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku. Zabieg ten daje nam możliwość decydowania zarówno o kształcie jak i intensywności podkręcenia rzęs, dlatego każda klientka może dostosować zabieg do własnych wymagań.

Najbardziej spektakularne efekty uzyskamy przy długich i prostych rzęsach, jednak nie zmienia to faktu iż zastosowanie liftingu rzęs na naturalnie krótkich rzęsach również podkreśla oczy i dyskretnie dodaje im uroku.


- Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Zapalenie spojówek

Jaskra

Zaćma

Infekcje i stany zapalne oczu

Choroby alergiczne oczu

Nadmierne łzawienie oczu

Zespół suchego oka

Klaustrofobia

Wzmożone wypadanie rzęs


- Zabieg krok po kroku

Zabieg Liftingu rzęs rozpoczynamy od wygodnego ułożenia klientki na fotelu w pozycji pół leżącej. Następnie wykluczamy przeciwwskazania, po czym opisujemy klientce jak będzie przebiegał zabieg, ustalamy oczekiwany końcowy efekt.

Jeśli klientka przychodzi z makijażem, wykonujemy demakijaż.

Następnie odtłuszczamy rzęsy i przystępujemy do założenia podkładów ze składnikami odżywczymi na dolną powiekę dokładnie zabezpieczając dolne rzęsy.

Po dopasowaniu odpowiedniej sylikonowej podkładki, do której dokładnie przyklejane są rzęsy, w taki sposób w jaki chcemy aby się układały przystępujemy do następnego etapu.

Nakładamy preparat #1 - wpływa on na strukturę rzęs, powodując przemieszczanie się związków cysteinowych odpowiedzialnych za trwałą zmianę kształtu włosa. Czas trzymania preparatu uzależniony jest od grubości i podatności rzęs na podkręcenie. Podtrzymujemy preparat 10-20 min, następnie dokładnie go zmywając.

Nakładamy preparat #2 zawierający składniki utrwalające, odżywcze i nawilżające. Produkt ten, podobnie jak poprzedni, dokładnie zmywamy.

Po utrwaleniu uzyskanych efektów nakładamy na rzęsy specjalny preparat Black Coating, który podkreśla i przyciemnia kolor rzęs. Już wtedy rzęsy wyglądają jak po nałożeniu jednej warstwy mascary! Ostatnim etapem zabiegu jest nałożenie preparatu Keratin Boost - odżywki wspomagającej wzrost rzęs. Po 45-60 minutach klientka wychodzi uśmiechnięta z pięknie podkręconymi i wyrazistymi rzęsami.


- Jakich efektów można się spodziewać? Zalety zabiegu.

Lifting rzęs pozwala nam osiągnąć bardzo naturalny efekt i wyraźnie podkręcone rzęsy Efekty widoczne są natychmiast, oczy wydają się większe, optycznie zmniejszają się również zmarszczki mimiczne wokół oczu. Dodatkowym atutem liftingu rzęs jest ich przyciemnienie i odżywienie.

Skóra pod oczami również zyskuje, ponieważ płatki, które nakładane są pod oczy zawierają w sobie substancje nawilżające i odżywcze, pielęgnujące wrażliwą skórę okolic oczu. Pozwalają zmniejszyć zmarszczki mimiczne, ujędrniają i dożywiają skórę opóźniając efekt starzenia.

Efekty zabiegu utrzymują się przez cały cykl życiowy rzęs, czyli nawet do 8 tygodni!

Z doświadczenia jednak wiemy, iż efekt ten utrzymuje się od 4 do 7 tygodni, a związane to jest ze zróżnicowanym cyklem wzrostu rzęs.

Zabieg nie zmusza do kolejnej wizyty w salonie, pigment przyciemniający rzęsy wymywa się z rzęs nie powodując dyskomfortu dla klientek.

Po upływie doby, jeśli klientka czuje niedosyt w intensywności czerni, bez wahania może zaaplikować tusz i cieszyć się niebywale pięknymi rzęsami.

Panie, które kochają przedłużone rzęsy jednak w związku z ich naturalnym kształtem nie mogą się cieszyć bardzo podkręconymi rzęsami, również pokochają zabieg liftingu rzęs “fall in the volume”. Nie stanowi on przeciwwskazania do przedłużania rzęs. Wręcz przeciwnie! Bezpośrednio po nałożeniu części preparatów przystępujemy do zabieg przedłużania z nowym, bardziej podkręconym kształtem rzęs.


- Ja pielęgnować rzęsy od razu po wykonaniu zabiegu?

Nie moczyć rzęs

Nie pocierać oczu

Nie tuszować rzęs

Nie korzystać z sauny ani solarium

Nie nakładać kremu na okolice oczu


Umów się na lifting rzęs w Kobieterii!

317 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page