Depilacja

kobieta w czerwonej sukience
kobieta w białym bikini
kobieta siedacza na podlodze boso

Depilacja woskiem.

Popularna, sprawdzona i skuteczna metoda na gładkie ciało. Rozwiązanie to ma swoje zalety i wady.

 

Plusy? Wyjątkowo niska cena, brak podrażnień, wygładzenie skóry i możliwość depilacji każdego rodzaju włosków. Co więcej, zabieg jest rekomendowany dla dla osób, które posiadają przeciwskazania do wykonania depilacji laserem.

Minusy? Właściwie tylko jeden i nieszczególnie szokujący - nietrwały efekt (4-6 tygodni).

Dla tych Pań, które chciałyby wzmocnić efekt polecamy nową metodę depilacji EpilFree.

Depilacja laserem diodowym

Ligth Sheer Duet.

 

Idealnie gładkie ciało już na zawsze - depilacja laserem diodowym Ligth Sheer Duet to najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza metoda trwałej depilacji. Laser precyzyjnie trafia w mieszek włosowy niszcząc jego strukturę, dzięki czemu już po pierwszym zabiegu widać spektakularne efekty. Nie odrasta już ok. 30-40% włosków. Po trzech zabiegach włosek nie odrasta aż w 80-92%. Zalecane jest wykonanie przynajmniej 4 zabiegów w odstępach średnio co 4-12 tygodni, w zależności od stanu i struktury włosków.

 

Zabieg depilacji laserowej jest całkowicie bezpieczny, a wykonujący go personel w 100% przeszkolony. Polecamy pakiety depilacji - odczuwalnie taniej!

Depilacja EpilFree.

Luksus gładkiego ciała bez lasera. Metoda depilacji oparta o kompleks aktywnych składników roślinnych jest całkowicie bezpieczna i skuteczna. Największym atutem EpilFree jest to, że nadaje się do każdego rodzaju włosków i skóry, a zabieg można wykonywać także w okresie letnim.

 

Zabieg wykonywany jest w trzech etapach: depilacja woskiem, aplikacja systemu EpilFree (aktywator i toner), która pozwala wniknąć w głąb mieszków włosowych.

 

Skuteczność tej metody  wynosi aż 80%. Zaleca się 2-10 zabiegów w celu uzyskania pożądanego efektu, jednak już po pierwszym zabiegu redukcja owłosienia jest znacząco widoczna.

 

Innowacyjna metoda dostępna tylko w wybranych salonach kosmetycznych.